zamówienia


WARUNKI ZAMÓWIENIA
Wycena – Jeśli cena produktu nie jest określona na stronie internetowej skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu wyceny interesującego Cię mebla.
Złożenie zamówienia – w celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Płatność – Ponieważ każdy mebel wykonywany jest indywidualnie, zamówienie uruchamianie jest po jego pełnym opłaceniu.
Termin realizacji zamówienia – W przypadku gdy zamówienie dotyczy produktu znajdującego się na stronie internetowej zamówienia realizujemy do 30 dni roboczych od zaksięgowania kwoty należnej za produkt. W przypadku zamówień realizowanych na indywidualne zamówienie Klienta, (inne wymiary, rodzaje blatu, inne meble) czas oczekiwania ustalany jest każdorazowo indywidualnie.
Dostawa – Zamówiony produkt zostaje dostarczony, za pośrednictwem firmy kurierskiej, pod wskazany adres. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie dla każdego produktu.
Odbiór osobisty – Odbiór osobisty jest możliwy, po wcześniejszym umówieniu
Gwarancja – Gwarancja jakości udzielana jest na okres 12 miesięcy, który jest liczony od daty otrzymania Towaru.
Reklamacja – Klient obowiązany jest do zawiadomienia Sprzedawcy o stwierdzonej niezgodności Towaru z umową w ciągu 1 miesięca od dnia stwierdzenia takiej niezgodności. Reklamacje dotyczące zamówionych towarów mogą być składane drogą mailową na adres biuro@nuxx.pl lub listem poleconymReklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od ich wpłynięcia.
Zwroty – Jeżeli otrzymany produkt posiada wadę lub jest niezgodny z zamówieniem dokonamy darmowej naprawy, wymienimy lub dokonamy zwrotu wpłaconej kwoty. Jeśli produkt jest zgodny z zamówieniem i nie posiada wad to nie podlega zwrotowi. Zwrot wpłaconej kwoty za zamówienie możliwy jest tylko w sytuacji, gdy realizacja mebla nie została rozpoczęta.
Uszkodzenie w transporcie – W przypadku reklamacji związanych z uszkodzeniem w transporcie zastosowanie mają obowiązujące przepisy Prawa Przewozowego oraz Kodeksu Cywilnego. Klient powinien jest przyjąć, a następnie otworzyć i sprawdzić Towar przyjmowany od Dostawcy w obecności pracownika Dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia w transporcie Klient spisuje z pracownikiem Dostawcy protokół szkody. Reklamację związaną z uszkodzeniem w transporcie Klient składa u Dostawcy.
Koszt dostawy na terenie konurbacji górnośląskiej  – Przybliżone koszty dostawy mebla: dostawa mebla o małych gabarytach – 100,00 PLN, dostawa mebla do 140 cm – 140,00 PLN, dostawa mebla do 180 cm – 180,00 PLN, dostawa mebla do 200 cm – 200,00 PLN, dostawa mebla powyżej 200 cm wyceniana indywidualnie. Koszt wysyłki mebla na terenie Polski jest wyceniany indywidualnie i zależy od gabarytów mebla oraz miejsca dostawy.

PYTANIA I ZAMÓWIENIA: W chwili obecnej nie przyjmujemy nowych zamówień do odwołania.

Modele 3D w programie Sketchup – ŚCIĄGNIJ